NATURAL LAW TR

NEFES DANIŞMANLIĞI

Solunum uzmanları, duygusal ve fiziksel toksinlerin neredeyse % 80’ini solunum yoluyla atmamızın mümkün olduğunu, fakat akciğer kapasitemizin sadece % 30’unu kullandığımız için bu potansiyelden yararlanamadığımız söylemektedir

Nefes Danışmanlığı

Tam da bu noktada, düzenli olarak uygulamamız gereken nefes egzersizleri, akciğerlerimizin tam kapasite çalışmasına yardımcı olmak için devreye girmektedir.
Nefes üzerine tarih boyu yapılan araştırmalar sonucunda doğru nefes alma ve doğru nefes verme teknikleri geliştirilmiştir. Bu teknikler ile negatif duyguları kontrol etme, stresi azaltma ve organları doğru çalışmaya yönlendirme gibi temel faydalara ulaşılır. Nefes danışmanlığı sayesinde;

01

Stres ve endişeden uzaklaşabilir

02

Toksinlerden arınabilir

03

Baş ağrısını problemleri

04

Kalp ritmini düzenleyebilir

05

Formda kalabilir

06

Sindirim sistemini iyileştirebilir

07

İç huzurunuzu dengede tutabilirsiniz

Nefes UYGULAMASI

Nefes kelimesi, ‘nef’s’ kökünden gelir. Nefs’in kelime anlamı ise bir şeyin özü, kendisi, canı, kalbi benliği, iradesi, ruhu, karakteri demektir. İşte nef’s’in bu anlamlarını kavramak ve onların bizdeki tezahürünü hissetmek için nefesimizin farkında olmamız gerekiyor. Eğer nefesimizin farkında değilsek, canımızı, ruhumuzu, özümüzü, irademizi, duygularımızı, düşüncelerimizi, bedenimizi kısacası bizi biz yapanı fark etmiyor, bilmiyor, tanımıyoruz demektir. Nefesin nasıl olduğu, nasıl alındığı, nasıl verildiği, nereden başladığı, vücudumuzda nereye yayıldığı ya da nereye yayılmadığını bilmek ve sonrasında doğru olan doğal nefesimizi yanlış nefes alışkanlıklarının yerine koymak, bizim fiziksel, mental, duygusal ve ruhsal sağlığımızı yeniden mükemmel seviyede inşa etmemizi sağlar.

Kişiye özel nefes analizinde neleri tespit ediyorsunuz?   

Kişinin nefesi bize onun zihin yapısı, hayatı yaşama biçimi, yaşarken nerelerde tıkanıklıklar olduğu hakkında bilgi verir. Örneğin eğer nefes vermeden önce duruyorsak, bu yaşamımızda negatif şeylere tutunma eğiliminde olduğumuz ya da negatifliği bırakmaktan korktuğumuz anlamına gelir. Bunlar hastalık, mutsuz eden ilişkiler, korkular, endişeler, yolunda gitmeyen, bizi yıpratan iş yaşantımız, evliliğimiz, aşk ilişkimiz gibi etkenler olabilir. Eğer nefes almadan önce bekliyorsak; bu yaşamımıza iyiliği, güzelliği, pozitifliği sokmakta geciktiğimizi veya çok beklediğimizi gösterir.

Nefes danışmanlığında nefes analizinden sonraki adım nedir?

Nefes analizini yaptıktan sonra koç olarak bizim görevimiz, limitlenmiş nefes yerine doğal ve doğru olan nefesi hatırlatmak ve gerekli müdahelerle kişiyi yönlendirmektir. Yaklaşık 8-10 seans sonrasında, doğal nefesinizi hatırlamış olursunuz. Kendinize gün içinde ayıracağınız 10’ar dakikalık periyotlar ile bundan sonraki yaşamınızda size, hayata daha sağlıklı daha pozitif bakan, enerjik ve neşeli biri olmanız için bir hazine kalır.

Diğer Uygulamalarımız

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. 
NATURAL LAW TR

Frekans Analiz ve Danışmanlığı

Bütünsel sağlığın en önemli yapı taşı ‘Hücre’ lerin kuvvetlenmesinde rol oynar.
NATURAL LAW TR

Cilt Bakım Analizi

Sağlıklı bir cildi korumada yardımcı olan bir tekniktir. Cildinizin görünümünün ve durumunun yanı sıra cilt sağlığını etkileyebilecek değişkenlerine, cilt bakım rejiminize ve sivilcelere veya diğer sorunlara odaklanır.

NATURAL LAW TR

Medikal Masaj

Deri – derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemlerinin, mekanik ve sinirsel yolla, uygulama amaçlı uyarılmasıdır.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!