NATURAL LAW TR

FREKANS ANALİZ VE TERAPİ

TimeWaver Ev Sistemi, bireysel frekans terapisi için kompakt bir tedavi sistemidir.

Frekans Analiz ve Terapisi Nasıl Yapılır

Çok yönlü ve güçlü olmasına rağmen, “sadece” üç düğmesiyle herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Çeşitli endikasyonlar için programlarına ek olarak, Nuno Ninas’ın terapi protokolüne dayanan enerjik-sistemik tedavi için özel derlemeler içerir.

01

Egzama

02

Kontakt Dermatit

03

Alerjik Cilt Lezyonları

04

Ürtiker

05

Alerjik Astım

06

Alerjik Konjuktivit

07

Saman Nezlesi

Biyofrekans Tedavisi

Makineler gibi vücudumuzda organlarımızın da yaydığı bir elektromanyetik frekans vardır. Bir televizyonun yaydığı dalganın şiddeti 5 GHz ise, organlarımız, hücrelerimiz ve dokularımızın frekansları bunun 100’de 1’i kadar olabilir. Biyofrekans tedavisi ile hastalıklı dokulara yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollanır, birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir ve bu şekilde hastalıklarla savaşılır.

Biyofrekans terapisi frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılır. Fiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz.

Batılı ülkelerde yaygın olarak bilinen ve kullanılan Biyofrekans tedavisi, ülkemizde daha yeni yeni yaygınlaşmaktadır. Tedavi acısız, ağrısız, yan etkisizdir; her yaştan ve cinsiyetten kişiye uygulanabilir. Hamileler ve çocuklar da bu tedaviden faydalanabilirler.

Biyofrekans hangi hastalıkların tedavisinde kullanılıyor?

Biyofrekansın kullanıldığı alanların başında alerjiler gelir; Egzama, Kontakt Dermatit, Alerjik Cilt Lezyonları, Ürtiker, Alerjik Astım, Alerjik Bronşit, Saman Nezlesi, Alerjik Konjuktivit, Ağrı tedavisinde de çok iyi sonuçlar alınmaktadır; Ağrılı Eklem hastalıkları, Fibromiyalji, Omurga Problemleri (bel-boyun fıtığı, kireçlenmeler), Fıtık, Spor Yaralanmaları, Ağrılı Romatizmal Hastalıklar, Baş Ağrıları ve Özellikle Migren, aşırı terleme, huzursuz bacak sendromu, bağışıklık sistemi güçlendirilmesinde, Ameliyatlar sonrasında geçmeyen ağrı durumları, Sebebi tam olarak anlaşılamayan ağrı durumları, ağrılı adet dönemleri, ayrıca çölyak, obezite, hastalıklarında da olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Kanser tedavisinde destek olarak kullanılmaktadır.

Vazgeçilmek istenen sigara, alkol ve madde bağımlılığı da biyofrekans tedavileriyle olumlu sonuçlar alınabilmektedir.

Biyofrekans terapileri bir yandan bağışıklık sistemi ile tüm hücrelerimiz arasındaki iyileştirici sinyal mekanizmasını güçlendirirken, diğer taraftan alerjen ve diğer stres yaratan faktörlerin ürettiği sinyalleri baskılar.

Bahsedilen tüm yöntemler tamamlayıcı ve destekleyici terapi yöntemi kapsamında algılanmalıdır.

Tedavinin süresi hastalıklara göre değişkenlik gösterir. Alerjik hastalıklar daha kısa olmakla birlikte kronik hastalıklarda uzayabilir

Diğer Uygulamalarımız

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. 
NATURAL LAW TR

Medikal Masaj

Deri – derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemlerinin, mekanik ve sinirsel yolla, tedavi amaçlı uyarılmasıdır.
NATURAL LAW TR

Cilt Bakım Analizi

Cildinizin görünümünün ve durumunun yanı sıra cilt sağlığını etkileyebilecek değişkenlerine, cilt bakım rejiminize ve sivilcelere veya diğer sorunlara odaklanır.

NATURAL LAW TR

Nefes Terapi

Doğru nefes almaya ve insan sağlığına, nefes almayı merkeze alarak odaklanmış bir tedavi yöntemidir.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!