Natural LawTR

Hakkımızda

Türkiye Distribütörlüğü

Natural Law TR’nin Bakış Açısı ve Konsepti Nedir?

Sağlıklı Yaşam İçin Doğru Yöntemler ile Kendinizi Geliştirin

Natural Law TR olarak odak noktamız; bütünsellik. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bütünlüğe odaklanarak, rahatsızlıkların önlenmesi önceliğimiz. Sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyduğumuz yöntemleri doğal, akılcı, anlaşılabilir ve bilimsel olarak ele alıyoruz. .
Yaşadığımız kainatı bir bütün olarak algılayabilmek, bedenimizin işleyen sisteminde oluşan problemlerin arka plandaki yansımalarını keşfedebilmek ve bu keşifle birlikte bedenimizin, zihnimizin, duygu ve düşüncelerimizin bir bütün olarak sağlıklı ve dengeli olmasını sağlamak için farkındalık yaratarak yaşam kalitenizi yükseltmenize destek oluyoruz. .

Vizyon ve
Misyonumuz

Merkezimizde doğal sağlık yöntemleri ile amacımız her bireyin sağlıklı ve ferah bir şekilde yaşam sürdürmesini sağlamak. Gerekli tüm ihtiyaçları en doğru şekilde aktarmak.

Neler Yapıyoruz? (Şikayetler)

Kötü hissettiğiniz gibi başlıkları akılcı, anlaşılır ve bilimsel bir şekilde sunarak, doğal ve sağlıklı yaşama ilgi duyan herkese bu konularda destek oluyoruz.

Natural Law TR ekibi olarak; sağlığınızı etkileyen, rahatsız hissettiğiniz konuları fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak bütüncül bir şekilde ele alıyor, sorunların asıl nedenlerine odaklanarak akılcı, anlaşılabilir ve bilimsel bir destek sağlayarak doğal ve sağlıklı bir yaşam için çözüm sunuyoruz.

Bütüncül bir yaklaşımla; fiziksel olarak kronik ve akut ağrılarınız, sindirim – sinir – dolaşım ve bağışıklık sistemi problemlerinizde, zihinsel ve duygusal olarak hedef koyamama – hedefe ulaşamama, iç huzur – iç denge bulmakta çektiğiniz zorluklara, aile, ilişki dengesi ve uyumu bulmakta zorlandığınız noktalara odaklanıyor, sağlığınızı ve yaşamınızı etkileyen her türlü sorunda sizlere destek oluyoruz.

Sorunlarınızın asıl nedenlerinin ne olabileceğini hiç düşündünüz mu? Aşağıdaki sorulardan bir tanesine bile yanıtınız “evet” ise bize mutlaka ulaşmalısınız.

Tüm bu şikayetlerinizi arkanızda bırakıp yaşam kalitenizi yükseltmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NAZAN KAAN

TimeWaver Türkiye Distribütörü & Bütünsel Gelişim Koçu

Bütünsel Gelişim Koçu Nazan Kaan, Marmara Üniversitesi İngilizce bölümünü bitirmiş, ardından Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA programından diplomasını almıştır. 10 yıllık çok uluslu şirketlerde edindiği tecrübelerden sonra, eşinin görevi nedeniyle 7 yıl Brüksel’de yaşamıştır. O dönemlerde bir yandan çocuğunu büyütürken, diğer yandan “Kuantum Çekim Yasası”, “Reiki” ve “Spiritual Human Yoga” gibi konulara ilgi duymaya başlamıştır. 7 yıl sonunda Türkiye’de döndükten sonra, Profesyonel Bütünsel Gelişim Koçluğu (PPC) sertifikasını ve Uluslararası Regresyon Uzmanları Birliği (EARTH) onaylı regresyon uygulama eğitimi veren Unicorn’dan “Regresyon Uzmanlığı” diplomasını almıştır.

EARTH ve ICF üyesi olan Nazan Kaan, aynı zamanda ilgilendiği konularda uzmanlığını ilerletmek üzere hem yurtiçi hem yurtdışında gerçekleşen birçok eğitime katılmıştır. Hali hazırda TimeWaver Türkiye Distribütörlüğü yapmakta ve TW cihazlarının eğitimlerini vermektedir.

Uzmanlık alanı; ikili ilişkiler, ebeveyn-çocuk ilişkileri, kariyer gibi konular olan Nazan Kaan, bu alanlarda birebir danışmanlık ve eğitimler vermektedir. Seanslarında TimeWaver Pro cihazı ile hem spiritüel hem de günümüz yaşam koşullarını göz önüne alarak koçluk teknikleriyle kombine uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Atölye çalışmaları arasında; “Kadın-Erkek İlişkilerini Yeni Bir Bakış Açısıyla İrdeleyen ‘Evlilik Mektebi’ Uygulamalı Eğitim Programı” ve “Anne Rahminden Özgürleşme, Ebeveyn-Çocuk İlişkilerindeki Sorunlara Nesil Farklılıklarını da Göz Önüne Alarak Yapılan Uygulamalı Eğitim Programı” yer almaktadır.

Aldığı Eğitimler ve Sertifikalar:

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!