NATURAL LAW TR

CİLT BAKIM ANALİZİ

Sağlıklı bir cildi korumada yardımcı olan bir tekniktir. Cildinizin görünümünün ve durumunun yanı sıra cilt sağlığını etkileyebilecek değişkenlerine, cilt bakım rejiminize ve sivilcelere veya diğer sorunlara odaklanır.

Hücreleri Yeniler

Cilt bakım analizi kırışıklık leke oluşumları, sivilce ve yara izleri, cilt çatlakları ve dökülmelerinde kullanılmaktadır.

01

Saç Dökülmesi

02

Kırışıklıklar

03

Ortopedi

04

Kıkırdak Hücrelerini Yenileme

05

Kapanmayan Yaralar

06

Göz Rahatsızlıkları

07

Guatr (Haşimoto)

CİLT BAKIM ANALİZİ

Bireylerin kendi kanından hazırlanan, tamamen doğal uygulama şekli olan PRP, kök hücre esasına dayanmakta ve hücreleri yenilenmektedir.

Uygulama sonrasında sarkmada ve kırışıklık izlerinde azalma gözlenir. Peeling ve lazer gibi leke uygulamalarını PRP ile birlikte uygulamak, uygulama sürecini hızlandırır ve kalıcı sonuç alınmasını destekler.

PRP UYGULAMASI HANGİ HASTALIKLARDA KULLANILIR?

Platelet adı verilen hücrelerin başrolü oynadığı PRP uygulaması, tıbbın pek çok branşında kullanım alanı bulmuştur. PRP günümüzde diyabet ve varise bağlı iyileşmeyen bacak yaralarında, tendon yaralanmaları ve tenisçi dirseği gibi tendinitlerde, diş implantlarından sonra yara iyileşmesi sürecini hızlandırmak için kullanılmaktadır.

Yaş ve çevresel faktörler nedeniyle yaşlanan deride, gözle görülebilen birçok değişiklik olur. Derinin elastikiyeti azalır, kırışıklıklar artar ve deride sarkmalar meydana gelir. Tüm bunlardan; derideki kolajen, elastin liflerdeki azalma ve yapılarındaki bozulma sorumludur.

Antiaging amaçlı PRP uygulaması  ile plateletlerin içerdiği büyüme faktörleri sayesinde, derideki kolajen ve elastin liflerin yapımının artırılması hedeflenir.

PRP işlemi sayesinde ortalama 2-4 hafta aralıklarla yapılan 3-4 seanslık uygulama ile vücuda herhangi yabancı madde veya ilaç vermeden tamamen doğal bir gençleşme sağlanır. PRP yaptıranlar ilk seanslardan itibaren öncelikle cildin kuru ve mat görünümünde düzelme fark ederler. Takip eden uygulamalar ile PRP yaptıranlarda kırışıklarda hafifleme, cildin elastikiyetinde artma gözlenir.

Diğer Uygulamalarımız

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. 
NATURAL LAW TR

Medikal Masaj

Deri – derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemlerinin, mekanik ve sinirsel yolla, uygulama amaçlı uyarılmasıdır.

NATURAL LAW TR

Frekans Analiz ve Danışmanlığı

Bütünsel sağlığın en önemli yapı taşı ‘Hücre’ lerin kuvvetlenmesinde rol oynar.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!