NATURAL LAW TR

MEDİKAL MASAJ

Deri – derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemlerinin, mekanik ve sinirsel yolla, uygulama amaçlı uyarılmasıdır.

Medikal (klinik) Masaj

Medikal Masaj, deri-derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemlerinin, mekanik ve sinirsel yolla, uygulama amaçlı uyarılmasıdır. Bölgesel kan dolaşımını arttırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla kan gelmesini sağlama yöntemidir.
Medikal Masaj, düzenli aralıklarla ve bir uzmandan alınması gereken koruyucu bir tıbbi uygulama olarak da görülmelidir. Uzmandan alınmadığında ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Hasta veya yorgun bir organın eski haline dönmesi için, organizmanın üzerinde oluşturulan mekanik enerjinin derinlerde fizyolojik etkiler oluşturması esasına dayanan bir uygulama şeklidir.

Medikal Masaj’ın fayda sağladığı rahatsızlıklardan bazıları

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz…

Diğer Uygulamalarımız

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. 
NATURAL LAW TR

Frekans Analiz ve Danışmanlığı

Bütünsel sağlığın en önemli yapı taşı ‘Hücre’ lerin kuvvetlenmesinde rol oynar.

NATURAL LAW TR

Cilt Bakım Analizi

Cildinizin görünümünün ve durumunun yanı sıra cilt sağlığını etkileyebilecek değişkenlerine, cilt bakım rejiminize ve sivilcelere veya diğer sorunlara odaklanır.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!