NATURAL LAW TR

TimeWaver

Türkiye Distribütörlüğü
TimeWaver, Bilgi Alanında daha derin karşılıklı ilişkileri analiz etmenize yardımcı olacak sistemler geliştirir. Almanya’da üretilen ve geliştirilen TimeWaver sistemleri şu anda dünya çapında 2.000’den fazla uygulayıcı tarafından kullanılmaktadır.

TimeWaver

HOME

Sağlık hücrede başlar.
Nuno Nina altın çevrim – Rahatlamak için frekanslar… Nuno Nina’nın “altın çevrim” olarak adlandırdığı programlar, bütünsel sağlığımızı korumak için geliştirilmiştir.


TimeWaver Home sistemi, Bireyselleştirilmiş Mikro Akım Frekansı (IMF) uygulaması için kompakt bir sistemdir. Çok yönlü ve güçlü, “sadece” üç düğme kullanılarak herkes tarafından kolayca çalıştırılabilir. Çoklu uygulama alanları için programlarının yanı sıra, Nuno Nina’nın keşiflerine dayanan enerjik-sistemik uygulamalar için özel setler içerir.

 Pure

 Bakım

 Enerji

 Balance

 Being

 Relax

 Release

TimeWaver

FREQUENCY

TimeWaver Sistemi’nde, frekans yoluyla çalışma sağlanır. Frekanslar aracılığıyla birçok rahatsızlık danışmanlık ile giderilebilir.


TimeWaver’ın hedefi, hücreleri güçlendirmek, doğal elektriksel hücre zarı gerilimini yeniden oluşturmak ve stabilize etmektir. Başka deyişle, hücrede oluşan aşırı asitlenmeyi gidermek ve en iyi durumda yaklaşık -70 mV doğal elektriksel hücre zar gerilimini yeniden oluşturmaktır.

TimeWaver danışmanlık akımı 1018 elektron/saniye ile frekans vererek hücrelere nüfuz eder.

 

TimeWaver

MCMAKIN

DR.CAROLYN MC MAKIN 1995 yılında geliştirdiği mikro akımlarla şu rahatsızlıkların şifalandırılmasını sağlamıştır:


Size inanılmaz bir method olan FSM yani Spesifik Mikroakım Frekansı ile danışmanlığı tanıtmak istiyoruz. Bu sistem Dr. CarolynMcMakin tarafından geliştirilmiş ve TimeWaver sistemi ile geliştirilmiş modern ve etkili bir danışmanlık yöntemidir.  Bu cihaz yaratıcısının ismi olan TimeWaver Frequency McMakin adını almıştır.

 Kronik baş, omuz ve yüz ağrıları

 Spor yaralanmaları

 Fibromiyalji

 Tanısı konulamamış ağrılar

 Enflamasyonlar

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!