NATURAL LAW TR

FREKANS ANALİZ VE DANIŞMANLIĞI

TimeWaver Ev Sistemi, bireysel frekans danışmanlığı için kompakt bir uygulama sistemidir.

Frekans Analiz ve Danışmanlığı Nasıl Yapılır

Çok yönlü ve güçlü olmasına rağmen, “sadece” üç düğmesiyle herkes tarafından kolayca kullanılabilir. Çeşitli endikasyonlar için programlarına ek olarak, Nuno Ninas’ın danışmanlığı protokolüne dayanan enerjik-sistemik uygulama için özel derlemeler içerir.

01

Egzama

02

Kontakt Dermatit

03

Alerjik Cilt Lezyonları

04

Ürtiker

05

Alerjik Astım

06

Alerjik Konjuktivit

07

Saman Nezlesi

Biyofrekans Uygulaması

Makineler gibi vücudumuzda organlarımızın da yaydığı bir elektromanyetik frekans vardır. Bir televizyonun yaydığı dalganın şiddeti 5 GHz ise, organlarımız, hücrelerimiz ve dokularımızın frekansları bunun 100’de 1’i kadar olabilir. Biyofrekans uygulaması ile hastalıklı dokulara yaydıklarının tam aksi yönde frekans yollanır, birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrleşir ve bu şekilde hastalıklarla savaşılır.

Biyofrekans danışmanlığı frekans kontrollü bilgisayarlarla yapılır. Fiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz.

Batılı ülkelerde yaygın olarak bilinen ve kullanılan Biyofrekans uygulaması, ülkemizde daha yeni yeni yaygınlaşmaktadır. Uygulama acısız, ağrısız, yan etkisizdir; her yaştan ve cinsiyetten kişiye uygulanabilir. Hamileler ve çocuklar da bu uygulamadan faydalanabilirler.

Biyofrekans hangi hastalıkların uygulamasında kullanılıyor?

Biyofrekansın kullanıldığı alanların başında alerjiler gelir; Egzama, Kontakt Dermatit, Alerjik Cilt Lezyonları, Ürtiker, Alerjik Astım, Alerjik Bronşit, Saman Nezlesi, Alerjik Konjuktivit, Ağrı uygulamasında de çok iyi sonuçlar alınmaktadır; Ağrılı Eklem hastalıkları, Fibromiyalji, Omurga Problemleri (bel-boyun fıtığı, kireçlenmeler), Fıtık, Spor Yaralanmaları, Ağrılı Romatizmal Hastalıklar, Baş Ağrıları ve Özellikle Migren, aşırı terleme, huzursuz bacak sendromu, bağışıklık sistemi güçlendirilmesinde, Ameliyatlar sonrasında geçmeyen ağrı durumları, Sebebi tam olarak anlaşılamayan ağrı durumları, ağrılı adet dönemleri, ayrıca çölyak, obezite, hastalıklarında da olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Kanser uygulamasında destek olarak kullanılmaktadır.

Vazgeçilmek istenen sigara, alkol ve madde bağımlılığı da biyofrekans uygulamalarıyla olumlu sonuçlar alınabilmektedir.

Biyofrekans danışmanlığı bir yandan bağışıklık sistemi ile tüm hücrelerimiz arasındaki iyileştirici sinyal mekanizmasını güçlendirirken, diğer taraftan alerjen ve diğer stres yaratan faktörlerin ürettiği sinyalleri baskılar.

Bahsedilen tüm yöntemler tamamlayıcı ve destekleyici danışmanlığı yöntemi kapsamında algılanmalıdır.

Uygulamanın süresi hastalıklara göre değişkenlik gösterir. Alerjik hastalıklar daha kısa olmakla birlikte kronik hastalıklarda uzayabilir

Diğer Uygulamalarımız

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. 
NATURAL LAW TR

Medikal Masaj

Deri – derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım, lenf sistemlerinin, mekanik ve sinirsel yolla, uygulama amaçlı uyarılmasıdır.

NATURAL LAW TR

Cilt Bakım Analizi

Cildinizin görünümünün ve durumunun yanı sıra cilt sağlığını etkileyebilecek değişkenlerine, cilt bakım rejiminize ve sivilcelere veya diğer sorunlara odaklanır.

NATURAL LAW TR

Nefes Danışmanlığı

Doğru nefes almaya ve insan sağlığına, nefes almayı merkeze alarak odaklanmış bir uygulama yöntemidir.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!