NATURAL LAW TR

OZON TERAPİ

Ozon tedavisi oksijen pigmentleri aracılığı ile yapılan bir tedavi yöntemidir.

Ozon Terapi

Kan dolaşımını arttırmada, bağışıklık sistemini güçlendirmede, enfeksiyonlara karşı direnci arttırmada, damar sertliği ve tansiyon düzenlenmesinde, kan ve lenf sisteminin temizlenmesinde, böbreklerin daha randımanlı çalışmasında ve kasların gevşeyip esnekliğinin sağlanmasında; eklem ve kas ağrılarında hormon ve enzim üretiminin normale döndürülmesinde,beyin fonksiyonları ve hafızanın kuvvetlendirilmesinde, depresyon ve ruhi sıkıntılarda, stres hormonu ve adrenalinin okside edilerek genel sakinliğin sağlanmasındayardımcı olur.

01

Otoimmün bozukluklar

02

Alerjiler

03

Yaralar

04

İnflamatuar 

05

Kronik enfeksiyon

06

Metabolik hız

07

Dolaşımı iyileştirme

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi, bir rahatsızlığı ya da oluşan yarayı tedavi amacıyla vücudunuza ozon gazı uygulanmasını ifade eder. Ozon gazı, üç oksijen atomundan (O3) oluşan renksiz bir gaz olarak tanımlanır. Bağışıklık sistemini uyarmak suretiyle tıbbi hastalıklar veya rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanılabilir. 

Vücuda giren ozon oksijen seviyelerini optimize edebilir veya bağışıklık sistemini uyarabilir. Aslında, ozon tedavisi en iyi immünomodülasyon (bağışıklık sistemini harekete geçiren) veya oksijen gerektiren tedaviler için verimli bir şekilde kullanılır. Ozon tedavisi uygulaması araştırmacılar ve klinisyenler tarafından güvenli kabul edilmiş ve minimal, önlenebilir yan etkileri olan geçerli bir tedavi olduğu kanıtlanmıştır.

Ozon hemodinamik özelliklere sahiptir; yani vücuttaki kan akışını ve dolaşımını olumlu olarak etkiler. Ozon vücudun hücreleri tarafından oksijen alımını ve kullanımını uyarır. Ozon kan dolaşımını iyileştirir, ayrıca vücudunuzun oksijeni daha verimli kullanmasına izin verir. Buna ek olarak ozon vücudun antioksidan enzim sisteminin etkinliğini arttırır. Antioksidanlar, kanser, yaşlanma ve hastalık için ortak bir sorun olan hücresel hasarı önleme işlevini görür. Antioksidan enzimlerin de üretimini uyararak olumlu etkiler gösterir.

Ozon Tedavisi Nelere İyi Gelir?

Ozonun terapötik özellikleri geniş bir alanda olumlu etkiler gösterir, çeşitli hastalık, rahatsızlık ve yaralanmaların iyileşme sürecine yardımcı olabilir. Tıp camiasında alternatif tıp olarak kabul edilmektedir. Ozon tedavisi genellikle konvansiyonel tıpta diğer tedavilere ek olarak kullanılmaktadır.

Diğer Uygulamalarımız

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. 
NATURAL LAW TR

Su-Jok Terapi

El ve ayaktaki yansıma noktaları kullanılarak, herkes tarafından kolayca uygulanabilecek bir akupunktur yöntemidir.

NATURAL LAW TR

Yamamoto

Yamamoto New ScalpAcupuncture, oldukça hızlı, etkili ve başarı oranı yüksek bir mikrosistem akupunktur uygulamasıdır.

NATURAL LAW TR

PRP Terapi

Bireylerin kendi kanından hazırlanan, tamamen doğal tedavi şekli olan PRP, kök hücre esasına dayanmakta ve hücreleri yenilenmektedir.

NATURAL LAW TR

Bio-photon Terapi

Fransa ve İngiltere’de, sigara bırakma tedavisinde kullanılan Bio-photon, Quantum ya da foton olarak adlandırılan ışık demetlerini kullanır.

NATURAL LAW TR

Frekans Terapi

Bütünsel sağlığın en önemli yapı taşı ‘Hücre’ lerin kuvvetlenmesinde rol oynar.

NATURAL LAW TR

Nefes Terapi

Doğru nefes almaya ve insan sağlığına, nefes almayı merkeze alarak odaklanmış bir tedavi yöntemidir.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin

Natural Law TR, başarılı uygulamaları ve ürünleri ile memnuniyet odaklı ve sonuca yönelik hizmet vermektedir. Bizi daha yakından tanımak ve hizmet almak için irtibata geçin!

İletişim